Využijte Hypodnů u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank spojí své tradiční Hypodny s oslavou desátého výročí hypotečních center. První centra totiž byla otevřena v dubnu 2007. Pokud tedy plánujete žádat o hypotéku, můžete Hypodnů využít a trochu ušetřit.

Stačí navštívit pobočku Raiffeisenbank nebo hypoteční centrum v období od 20. března do 9. června 2017, požádat o schválení úvěru a doložit všechny potřebné dokumenty ke schválení hypotéky. Poté je potřeba do 30. června 2017 uzavřít smlouvu o hypotečním úvěru a už se jen radovat z úrokové sazby ve výši 0,2 % u účelové, a 0,6 % u neúčelové hypotéky. Dále byste získali jednorázový finanční bonus ve výši 5 tisíc korun, využít můžete i další slevy ve výši 1 procentního bodu za aktivní využívání běžného účtu u Raiffeisenbank.                                                                                                                                

„Schválení úvěru zajistíme do tří dnů od dodání všech dokladů a klienti Raiffeisenbank mohou čerpat úvěr již na základě podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Tuto službu poskytujeme jako jediná banka na českém trhu zcela zdarma,“ říká Marek Richter, ředitel divize hypotečních úvěrů Raiffeisenbank.


V roce 2017 poskytla banka fyzickým osobám více než deset tisíc hypotečních úvěrů, a to v celkové výši 20,7 miliardy korun. Pokud to srovnáme s rokem 2015, jde o meziroční nárůst o 24 %.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.