Využijte HYPOakce u Sberbank

Pokud přemýšlíte nad hypotékou, můžete využít HYPOakce u Sberbank. A to jak u nových hypoték, tak u refinancování. Ceníková sazba se vám díky této akci může snížit o 0,10 %. A to u hypoték nad 2,5 milionů korun s LTV do 80 % hodnoty nemovitosti. 

Právě na LTV v pásmu do 80 % se banka zaměřuje. „Hypoteční trh se v posledních měsících postupně mění. Klienti potřebují větší množství vlastních prostředků, aby si mohli pořídit nemovitost. Rozhodli jsme se výrazněji podporovat hypoteční úvěry s LTV do 80 %, aby klienti měli stále možnost co nejlevnějšího financování bydlení a tyto změny na jejich rodinném rozpočtu pocítili co nejméně,“ říká Vojtěch Batěk, produktový manažer Sberbank. Změnou sazeb se hypotéky od 80 % do 90 % LTV zdražují řádově o 0,5 % až 1 % podle zvolené fixace. Pokud budete s HYPOakcí refinancovat úvěr, můžete jej pořídit již za 1,59 % ročně.

FÉR hypotéky

Od února se mění i FÉR hypotéky celkově. Ve výše zmiňovaném pásmu 80 % zlevňují tříleté fixace. U refinancování tak můžete získat sazbu již od 1,69 % ročně, což je stejné jako u pětileté fixace. Tří a pětiletá fixace u koupě nemovitosti je k dispozici za 1,79 % ročně. Momentálně se jedná o jednu z nevýhodnějších nabídek na hypotečním trhu. 

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.