Výhodné podzimní hypotéky u Raiffeisenbank plus bonus 4 tisíce korun

V rámci svých „Hypodnů“ nabídzí Raiffeisenbank svým klientům hypoteční úvěr s bonusem ve výši 4 000 korun a to při podpisu smlouvy. Tato akce odstartovala 19. září a skončí 30. listopadu 2016.

Již v srpnu Raiffeisenbank snižovala úrokové sazby u svých hypoték. Standardní hypoteční úvěr tak mohou nyní zájemci získat se sazbou nižší o 0,2 procentního bodu. Toto snížení potrvá až do konce „Hypodnů“, tedy do 30. listopadu 2016. „Kromě běžných hypoték je nyní možné získat výhodněji také Americkou hypotéku, tedy neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí, a to se sazbou nižší o 1,5 procentního bodu,“ říká produktový manažer Raiffeisenbank Milan Voldřich.

V případě, že jste se pro hypotéku u Raiffeisenbank rozhodli, stačí do 11. listopadu podat žádost na kterémkoliv hypotečním centru Raiffeisenbank a zvýhodněná úroková sazba je vaše. Smlouva tedy musí být podepsána do konce listopadu. Při podpisu také dostanete zmiňovaný bonus 4 000 korun. Nezáleží na tom, jaká bude výše poskytnutého úvěru.

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.