UniCredit Bank snižuje sazby hypoték

Protože i přes překážky, které nám Česká národní banka přichystala, je stále velký zájem o hypotéky, UniCredit Bank se na to rozhodla reagovat snížením úrokových sazeb u svých hypoték. U jednoleté fixace začínají už na 1,29 % p.a., u pětileté fixace můžete získat úrok od 1,69 % p.a.

Zvýšení zájmu o hypotéky má podle bank na svědomí regulační opatření, které začalo platit v dubnu. Nyní už nemáte šanci od banky získat hypotéku přesahující 90 % hodnoty nemovitosti. Omezeny jsou i hypotéky v pásmu 80 – 90 % LTV (tyto hypotéky nebudou moct přesáhnout 15% podíl nově sjednaných hypoték). Proto UniCreditBank přišla se svým, snížením sazeb, aby zachovala zájem o hypotéky i nyní.


Podle informací UniCredit Bank tak například hypotéky s jednoletou fixací do 80 procent hodnoty nemovitosti nově začínají od 1,29 % p. a., pro dvouleté fixace je nová sazba 1,39 % p. a. Pro obě varianty byla dosavadní úroková sazba 2,49 % p. a. Variabilní sazba startuje na 1,45 % p. a.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.