UniCredit Bank nově nabízí fixaci na sedm let

Loňský rok byl ve znamení rekordně nízkých sazeb u hypotečních úvěrů. Začátek roku 2015 se prozatím nese ve stejném duchu. 

Byt na hypotékuNový rok pomalu nabírá obrátky a hypoteční banky představují nové hypoteční kampaně. V UniCredit Bank se od začátku ledna rozběhla akční kampaň na nejoblíbenější typy hypoték. Tříletou a pětiletou fixaci, které klienti volí nejčastěji, nabízí nyní banka s úrokovou sazbou od 1,69 % ročně. Pro méně konzervativní klienty, kteří upřednostňují sazbu variabilní, nabízí banka roční úrokovou sazbu také od 1,69 %.

Současná situace přeje nízkým úrokovým sazbám a klienti, kteří mají zájem udržet si jistotu nízkých úroků co nejdéle, mohou využít novou, sedmiletou fixaci se sazbou od 1,99 % p.a. V rámci akce nebude banka klientům účtovat měsíční poplatky za správu účtu ani poplatek za poskytnutí úvěru při refinancování. Jestliže si při refinancování sjednáte jednorázové pojištění schopnosti splácet, UniCredit Bank vám odpustí i poplatek za ocenění.

Pokud by se vám hodil kontakt na specialisty v oblasti hypoték, kteří pracují s 13 různými bankami, můžete nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat nám e-mail na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a sjednání hypoték jsou u nás pro klienty zcela zdarma.