Hypotéka od UniCredit Bank zvítězila v soutěži Zlatá koruna

V každoroční soutěži Zlatá koruna získala UniCredit Bank první místo se svým Hypotečním úvěrem a účelovou PRESTO Půjčkou na bydlení. Jsou nejlepšími produkty na tuzemském trhu. 

Hypotéka roku

V kategorii Hypotéky získala UniCredit Bank první místo s hypotečními úvěry aktuálně nabízejícími jednotnou úrokovou sazbu od 1,49 % p.a. A to pro tříletou a pětiletou fixaci i variabilní sazbu. Klienti banky mají možnost každoročně splatit až 20 % jistiny úvěru bez jakýchkoliv poplatků.

Úvěr roku

I v této kategorii dostala UniCredit Bank první místo. A to díky PRESTO Půjčce. Ta klientům banky nabídne až milion korun bez zajištění nemovitostí na jakýkoliv účel spojený s bydlením. U půjčky začíná úroková sazba na 4,9 % p.a. Během půl roku od čerpání je potřeba prokázat účel čerpání úvěru. PRESTO Půjčkou můžete bez problémů financovat již rozjeté projekty, koupi družstevního či obecního bytu nebo rekonstrukci bydlení.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.