Účelová mHypotéka Light od 1,84 % ročně

Sazby hypoték se i nadále pohybují velmi nízko a lidé, kteří uvažují o hypotéce, mají z čeho vybírat. mBank nyní přichází s akční nabídkou sazeb, ta se týká účelové mHypotéky Light pro 3leté a 5leté fixace. 

Sazba 1,84 % ročně pplatí ro tříleté fixace do výše až 90 % LTV. To je aktuální nabídka účelové mHypotéky Light, podmínkou je sjednání pojištění schopnosti splácet. Jestliže si pojištění nesjednáte, získáte sazbu 2,09 %. V případě, že potřebujete úvěr od 91 – 100 % hodnoty nemovitosti, má pro vás mBank sazbu 2,34 % ročně s pojištěním, bez pojištění 2,59 %. Upřednostňujete delší dobu fixace?

Pro pětileté fixace platí akční sazba ve výši 2,24 % ročně s pojištěním a to až do 90 % LTV. Nad 91 % a s pojištěním, nabízí banka sazbu 2,54 % p.a. Klientům, kteří si pojištění nesjednají a potřebují úvěr do 90 % LTV, garantuje mBank sazbu ve výši 2,49 % ročně. Potřebujete úvěr ve výši nad 91% hodnoty nemovitosti a nevyužijete možnost pojištění? Pak vám mBank nabídne sazbu 2,79 % ročně. 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.