U mBank si můžete prodloužit dobu splácení úvěru o rok

mBank začala od poloviny srpna prodlužovat maximální dobu splatnosti mPůjčky Plus z původních 84 měsíců až na 96 měsíců. Banka tvrdí, že po celou dobu splácení půjde o nejvýhodnější půjčku na trhu. 

Pokud si dobu splácení nastavíte na maximum, může se vám měsíčně splátka snížit až o 900 korun. Podle banky je právě výše splátek jedním z hlavních kritérií, které klienty při výběru půjčky ovlivní. mBank nabízí u svých produktů zcela transparentní úrokové sazby a neinkasuje žádné zbytečné poplatky. Budete tak dopředu vědět, kolik vás bude skutečně půjčka stát. 
mBank dále garantuje, že pokud předložíte konkurenční nabídku z jiné banky, nabídne vám nižší úročení půjčky. Minimální sazba RPSN, kterou může mBank klientovi poskytnout, je ve výši 4,8 %. 

U mBank můžete i refinancovat

Pokud se rozhodnete refinancovat s touto bankou, může vám momentálně snížit úrokovou sazbu minimálně o 2 % p.a. Při převodu svých existujících úvěrů, půjček, kreditních karet nebo povoleného přečerpání je možné průměrně ušetřit až 15 tisíc korun. 

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.