U ČMSS vyplníte smlouvu o stavebním spoření online

Českomoravská stavební spořitelna se snaží modernizovat, proto spustila jeden z prvních kroků k tomuto cíli. A tím je možnost vyplnění smlouvy o stavebním spoření na webu.

Mělo by to tak být mnohem jednodušší. Prostě si vše připravíte v klidu domova, nepřekvapí vás tak, že vám například chybí nějaké údaje. Smlouvu a vaši totožnost poté jenom zkontroluje obchodní zástupce.

Vyplnění návrhu smlouvy vám zabere velmi málo času. Takto můžete předpřipravit i smlouvu o stavebním spoření vašeho dítěte.

ČMSS chce proniknout do on-line světa a postupně více a více digitalizovat své služby. Již na začátku tohoto roku spustila elektronické výpisy. Díky tomu první desítky klientů získaly svůj výpis z účtu o stavebním spoření poprvé v elektronické podobě. Spořitelna pracuje na velkém rozšíření a vylepšení internetové klientské zóny, dále plánuje vybudování elektronického archivu a velkým tématem ČMSS je zrychlení úvěrového procesu.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.