Raiffeisenbank opět přichází s Hypodny

Raiffeisenbank si opětovně pro své klienty připravila jarní Hypodny. Akce, při které můžete získat 5 tisíc korun po podpisu úvěrové smlouvy, trvá od 12. března do 1. června 2018.

5 tisíc korun bude vašich, jestliže bance do 1. 6. předložíte kompletní žádost o hypoteční úvěr. Za poskytnutí a správu hypotéky nebudete platit žádný poplatek. Klienti, kteří aktivně využívají účet eKonto SMART nebo eKonto KOMPLET, mohou uplatnit slevu z úrokové sazby ve výši 1 procentního bodu.

Cenové mapy pomáhají

V březnu banka zavedla novou službu bezplatného ocenění kupovaných bytů v rámci takzvaných cenových map. Bankéř vám tak může v hypocentru nemovitost ocenit během pár minut. Bude třeba jen předložit potřebné doklady jako je kupní smlouva, výpis z katastru a fotografie nemovitosti. Většinou je ale ocenění podle cenových map vhodné pro byty v krajských městech, byty se standardizovanou výměrou a v cenově stabilních lokalitách.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.