Raiffeisen stavební spořitelna snižuje úrokovou sazbu úvěru HYPOsplátka

Raiffeisen stavební spořitelna se připravila na jaro a snižuje úrokovou sazbu úvěru HYPOsplátka. Nyní bude s úrokem od 1,99 % ročně. Úvěr vám spořitelna poskytne se zajištěním nemovitosti. Využít jej můžete na pořízení nového bydlení, rozsáhlejší rekonstrukci a modernizaci stávajícího bytu či domu. Nyní si úvěr můžete sjednat bez poplatků. 

Pokud si požádáte o úvěr HYPOsplátka ve výši 1 milion korun a rozhodnete se jej splácet po dobu 27 let a 10 měsíců (při zůstatku na účtu stavebního spoření 0 korun), bude vaše úroková sazba prvních 16 let 1,99 % p.a. a měsíční splátka 3 360 korun. Další roky budete platit 5 500 korun měsíčně, úroková sazba se vám totiž zvýší na 2,99 % p.a. Úhrada za vedení úvěrového účtu činí 90 korun za čtvrtletí, jednou ročně vám přijde výpis za 21 korun a RPSN je 2.48 % p.a.

U Raiffeisen stavební spořitelny můžete také využít výhodného refinancování spotřebitelského úvěru, který je určen na bydlení. Jeho úroková sazba je maximálně 4,99 % ročně.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.