Raiffeisen stavební spořitelna rozdává prémii 4 tisíce korun

Pokud jste se rozhodli investovat do nového bydlení, můžete získat prémii 4 tisíce korun od Raiffeisen stavební spořitelny. Tyto peníze budou vyplaceny tomu, kdo si sjedná úvěr se zajištěním nemovitosti.

Podmínky získání

Prémie vám bude připsána, pokud si sjednáte úvěr HYPOsplátka. Jedinou podmínkou je předložení dárkového voucheru. Ten obdrží stávající klienti spolu s ročním výpisem. Voucher poté mohou sami uplatnit, nebo jej darovat někomu z přátel či rodiny. Pokud máte o voucher zájem, ale zatím nejste klientem RSTS, můžete telefonicky kontaktovat finanční poradce spořitelny nebo zajít na poradenská místa.

Úrokové sazby

Spořitelna drží úrokové sazby docela nízko. Úvěr se zajištěním nemovitosti HYPOsplátka si můžete sjednat s úročením od 1,69 % ročně. Úvěr bez zajištění do 700 tisíc korun pak od 4,28 % ročně. Pokud tedy přemýšlíte nad vlastním bydlením, je vhodný čas.

Trvání akce je od 1. 1. do 31. 3. 2018. Pozor ale na to, že čerpání úvěru musí proběhnout nejpozději do konce června 2018. 

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.