Raiffeisen stavební spořitelna přichystala změny

Od 1. května mohou klienti Raiffeisen stavební spořitelny pozorovat několik změn, které si spořitelna připravila.

Pokud se například rozhodnete vzít si úvěr na bydlení, nebudete platit žádné poplatky za uzavření úvěrové smlouvy. Bez poplatku za uzavření a bez poplatku za vedení účtu budou i nově uzavřené smlouvy o stavebním spoření k úvěru. Zvýhodněných podmínek budete moct využívat v případě, že smlouvy podepíšete do 30. června 2017. Dětské smlouvyPro rodiče, kteří budou chtít spořit svým potomkům (do 20 let věku), si Raiffeisen stavební spořitelna připravila zvýhodněné dětské smlouvy. Zdarma je uzavření smlouvy o stavebním spoření, které má cílovou částku do 100 tisíc korun. A to od 1. května. Platnost této akce končí 31. srpna 2017. „Vyplatí se začít spořit svým dětem co nejdříve a zajistit je tak do budoucnosti. O to lehčí pak děti budou mít start, až se budou chtít osamostatnit,“ říká Lenka Molnárová, tisková mluvčí Raiffeisen stavební spořitelny.                                                                            

Stavební spořitelna ponechává beze změny 1 % úročení svým klientům, kteří se rozhodli na své bydlení spořit právě u Raifky. Raiffeisen stavební spořitelna vám dá úrokovou sazbu od 4,59 % ročně u úvěrů REKOpůjčka na rekonstrukce, modernizace a opravy do 700 tisíc korun (bez zajištění). HYPOsplátka, úvěr se zajištěním nemovitostí, je momentálně od 1,88 % ročně. 

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.