Hypotéka od jedničky se slevou až 0,4 % p.a.

Hypoteční banka připravila na podporu prodeje nových hypotečných úvěrů akční nabídku s názvem "nová hypotéka od jedničky".

Nová hypotéka od jedničkyPředmětem akce je sleva z úrokové sazby až do výše - 0,4 % p. a. Akční nabídka platí pro klasickou účelovou hypotéku, a to i v kombinaci se službou Bez poplatku za vedení a správu úvěru ("light verze") včetně všech povolených kombinací s dalšími službami s výjimkou služby "do 100 %". Vztahuje se na veškeré nabízené délky fixací včetně variabilních sazeb P Plus a M Plus.

Akční nabídka platí pro úvěry s datem převzetí kompletní žádosti od 16. února 2015 do 31. března 2015 včetně, které budou schváleny nebo předány na ústředí HB nejpozději do 30. dubna 2015.

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.