KB snižuje sazby u hypotečních úvěrů

Komerční banka došla k rozhodnutí snížit úroky u nejčastěji poskytovaných hypoték. A to až o 0,30 procentního bodu. Historicky nejnižší sazba 1,89 % p. a. je u hypotečních úvěrů do 90 % hodnoty nemovitosti s fixací od 3 do 7 let. V roce 2015 Komerční banka poskytla velké množství nových hypoték a jejich objem tak vzrostl o 34 % a to na 45,8 miliardy korun.

S tímto výrazným snížením úrokových sazeb u hypotečních úvěrů přišla Komerční banka 22.2016. Klienti komerční banky tak mohou hned využít výhodné nabídky a vytvořit si dlouhodobou jistotu nízkých úroků. Pokud si totiž zvolíte nejčastější fixaci na pět let, ušetříte na splátkách více než 10 tisíc korun. Banka zatím tuto nabídku časově neomezuje.

Komerční bance ke konci roku 2015 vyrostlo portfolio hypoték meziročně o 14 % na 185 miliard korun. Velkému úspěchu se těšil hypoteční úvěr se zálohovým čerpáním určený pro výstavbu svépomocí. Tato hypotéka získala ocenění v rámci ankety Banka roku 2015, ale i Nejlepší banka 2015.

 

Rádi byste využili této výhodné nabídky a sjednali si hypotéku? Neváhejte se obrátit na naše specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.