Hypotéky s fixací na 15 let u České spořitelny

2. listopadu došlo nařízením České národní banky k opětovnému navýšení úrokových sazeb. Přesto je ale zájem o tyto úvěry stále vysoký. Jako reakci na tuto skutečnost si Česká spořitelna připravila podzimní novinku v podobě zavedení patnáctileté fixace úrokových sazeb u hypoték. 

Česká spořitelna uvedla, že dlouholeté fixace se u klientů těší velkému zájmu. Nejvíce využívají osmiletou fixaci, do popředí se ale dostává i desetiletá. Nyní budeme moci volit i patnáctiletou. A mít tak jistotu stálých splátek úvěru na mnoho let dopředu.                                                                                 

„Vzhledem k tomu, že se úrokové sazby začínají zvedat, což dokazuje i v řadě již druhé zvýšení sazeb Českou národní bankou za čtvrt roku, očekává se i jejich další růst a klienti proto mají nyní jednu z posledních šancí výhodně si zafixovat aktuální, stále ještě nízkou, úrokovou sazbu, na co nejdelší období,“ řekl Filip Hrubý, tiskový mluvčí České spořitelny.

 

Pokud se rozhodnete pro tuto banku, můžete nyní získat úrokovou sazbu 2,29 % u hypotéky s pětiletou fixací. U nově zavedené patnáctileté fixace je to 2,69 %.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.