Hypotéka od ČSOB se sazbou 1,99 % ročně

Vybrat si nejvhodnější hypoteční úvěr není jednoduché, nabídka je rozmanitá a výše úrokových sazeb se často liší jen nepatrně. V těchto dnech například ČSOB snížila úrokovou sazbu hned u tří druhů hypoték. 

Nyní lze získat garantovanou úrokovou sazbu ve výši 1,99 % pro hypotéku s fixací na 5 let a do 70 % hodnoty nemovitosti. Pro získání akční sazby je podmínkou pojištění úvěru ČSOB Pojišťovnou a inkaso splátky z ČSOB běžného účtu.

Jakých druhů hypoték se akce týká? V akci je Hypotéka s bonusem, která klientům nabízí navíc slevu 0,1 % z úrokové sazby při sjednání pojištění úvěru a majetku. Bonus v tomto případě znamená odpuštění části výše hypotéky formou mimořádné splátky, kterou banka sníží váš úvěr. Podmínkou je řádné splácení, splnění dalších požadavků a délka úvěru minimálně 20 let.

Snížení sazby se týká také Bezstarostné hypotéky. Tato hypotéka láká klienty na rychlé vyřízení dokumentů, například výpis z listu vlastnictví nebo odhad nemovitosti zdarma, které zajistí banka. Zajímavá je i možnost garance stejné výše splátky po celou dobu trvání úvěru.

Akce se vztahuje i na Hypotéku s garantovanou výší splátky. Hlavní výhodou tohoto úvěru je stejná výše splátky po celou dobu splácení, až 30 let. Tuto hypotéku je možné splatit předčasně nebo uhradit mimořádnou splátku.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.