Equa bank zjednodušuje refinancování "amerik"

Od 23. 2. 2015 je možné v rámci Equa bank poskytnout refinancování neúčelové hypotéky bez dokládání příjmu, a to s úrokovou sazbou stejnou jako pro standardní neúčelovou hypotéku (aktuálně 3,99 % p.a.).

Klient pouze prohlásí výši příjmu a jeho typ, nebude dokládat potvrzení o příjmu, DP příp. další doklady dle typu příjmu, doloží pouze poslední výpis z BÚ. Na rozdíl od Jednoduchého refinancování však odhad nemovitosti musí být vždy zajištěn před schvalováním úvěru. Čerpání bude realizováno na návrh na vklad zástavního práva, a sice standardně bez poplatku.

K tomu, aby bylo možné poskytnout toto refinancování bez dokládání příjmu, musí platit, že původní neúčelový úvěr je splácen alespoň 24 měsíců. Výše nově poskytnutého úvěru může být maximálně do výše původního úvěru.Příklad: původní neúčelová hypotéka byla ve výši 1 mil. Kč, klient dosud splatil 300 tis. Kč, vyčíslení neúčelové hypotéky pro refinancování bude tedy 700 tis. Kč, pokud bude splněno max. LTV 70 % a klient bude mít zájem, může mu EQB poskytnout až 1 mil. Kč.

Pokud by se vám hodil kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, můžete nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat nám e-mail na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.