ČSOB pomůže nejen s hypotékou

Od ledna můžete využívat doplňkových služeb ČSOB, které jsou spojené s nákupem nemovitosti. A to na pěti pobočkách v Praze a pěti pobočkách na Moravě.

V rámci tříměsíčního pilotního projektu tak lze u ČSOB využít právních služeb prověření nemovitosti, její technickou inspekci, kontrolu sepsaných smluv nebo přípravu těchto smluv mezi kupujícím a prodávajícím. Díky tomu budete mít jasno v tom, do jaké nemovitosti se chystáte investovat. Tyto služby pro klienty ČSOB budou zajištěny společností Alisen. Jejich využití není vázáno na sjednání hypotéky, představuje doplněk, který klienti mohou, ale nemusí využít. Klienti této banky a Ery Poštovní spořitelny budou mít služby Alisen s 20 % slevou oproti běžným zákazníkům.

„Víme, že někteří klienti při koupi nemovitosti samozřejmě počítají každou korunu. Někdy ale šetří na špatných položkách a toto šetření se jim může ve výsledku prodražit. Co s bytem, který nás sice stál o několik tisícovek méně, když ho musíme za dalších několik set tisíc opravit, protože jsme si nenechali odborně zkontrolovat například rozvody elektřiny nebo zateplení, nebo zjistíme, že jeho velikost je o pár metrů menší?“ komentuje tuto doplňkovou službu Richard Kotrlík, manažer útvaru Bydlení a úvěry ČSOB. 

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.