ČMSS rozdává prémii 2000 korun

ČMSS dává dětem a mladým do věku 26 let odměnu ve výši 2 tisíce korun. Pochopitelně za uzavření smlouvy o stavebním spoření. Odměna představuje stoprocentní slevu z poplatku za uzavření smlouvy.

Podle ČMSS zájem o stavební spoření stále poroste. Mohou za to rostoucí úrokové sazby a také povinnost mít naspořené vlastní peníze, když jdete žádat o hypoteční úvěr. „V kombinaci se státní podporou dokážeme nabídnout výnos až 3,4 procenta, žádný jiný zabezpečený produkt takový výnos nenabízí,“ uvádí člen představenstva ČMSS Jochen Maier. 


V platnosti zůstávají další akce


Využít můžete i akcí ČMSS, které zůstaly z léta. Klienti nad 26 let tak mohou k nové smlouvě získat odměnu tisíc korun, ale také bonus, kterým je neúčtování poplatku za předčasné ukončení smlouvy. A to při délce spoření alespoň tři roky. Tento poplatek doposud činil 0,5 % z cílové částky, klienti tak ušetří až několik tisíc korun.


Při využití stavebního spoření můžete po započítání státní podpory a poplatků získat roční výnos až 3,4 %. Mezi zajištěnými produkty je stavební spoření jediným, který přináší výnos nad inflaci.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.