ČMSS dává bonus k dětským smlouvám

Pokud do konce roku uzavřete svému dítěti smlouvu o stavebním spoření u Českomoravské stavební spořitelny, získáte k ní odměnu 1000 korun. Platí to pro smlouvy pro děti a mladistvé do 21 let. 

Díky novele zákona, která zrušila povinnost rozhodování opatrovnického soudu při rušení dětské smlouvy, v letošním roce vzrostl zájem o dětské smlouvy. Konkrétně ČMSS ve 2. čtvrtletí letošního roku uzavřela o 68 % dětských smluv více než v předchozím čtvrtletí. „Zatímco v 1. čtvrtletí tvořily dětské smlouvy 14 % naší celkové produkce, ve 2. čtvrtletí už to bylo 19 %,“ dodal Manfred Koller. Vzrostl i celkový zájem o stavební spoření. ČMSS v 1. pololetí uzavřela o 20 % více smluv než v prvním pololetí roku 2015.

V letošním roce by měly stavební spořitelny uzavírat o 10 % více smluv. Podobným tempem by měl růst i zájem o úvěry. Oblíbené jsou především úvěry na financování rekonstrukcí a modernizací. ČMSS proto očekává, že stavební spořitelny letos budou atakovat hranice 500 tisíc nových smluv a 50 miliard poskytnutých úvěrů.

 

Pokud sháníte kontakt na specialisty v oblasti hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, neváhejte nás oslovit na telefonním čísle 775 175 165, napsat e-mail s dotazem na adresu hypoman@hypoman.cz nebo použít náš kontaktní formulář. Veškeré konzultace a vyjednání hypoték jsou u nás pro klienty kompletně zdarma.