Klienti

Klienti jsou u nás až na prvním místě.

Hledáte někoho schopného a spolehlivého, aby vám pomohl s financováním vaší investice do nemovitosti? Ať již se jedná o koupi bytu, rodinného domu nebo třeba dílny pro vaše podnikání, jsme vám plně k dispozici. Stejně tak dokážeme klientům „vrátit“ peníze investované do nemovitosti v minulosti ve formě tzv. refundace, zajistit refinancování hypotéky (včetně možnosti navýšení) nebo přes tzv. Americkou hypotéku s ručením nemovitostí zajistit peníze na libovolný jiný účel.

Jaké jsou naše zásady?

Spolupracujeme s širokou škálou bank (15), stavebních spořitelen (5), družstevních záložen (3) i soukromých zdrojů tak, abychom docílili silného konkurenčního prostředí. Z toho pak spolu s klienty vybíráme takovou kombinaci úvěrových nástrojů, aby na úrocích zaplatil co možná nejméně a zároveň bylo dosaženo požadovaných parametrů.

Jsme konstruktivní – nehledáme důvody, proč něco nelze, ale máme ve zvyku nacházet cesty vedoucí k vytouženému cíli.

S informacemi se snažíme pracovat objektivně – nemalovat věci ani příliš růžově, ani příliš černě.

Udržujeme se „ve formě“ – průběžné studium a publikační činnost v odborných médiích nám dává jistotu, že po čase nezůstaneme stát opodál.

Komunikaci s klientem a bankou považujeme za zlatý grál úvěrového financování. Na zmeškané hovory tedy vždy voláme zpět, nevyřízené e-maily se snažíme zodpovědět co nejdříve.

Zkrátka tak, abyste s námi byli spokojeni a s dalším případem se obrátili opět na nás.

Ptáte se, kolik za to zaplatíte? Kupodivu nic. Naše služby jsou totiž pro klienty zcela zdarma. Platí nás samotné banky, a to prostřednictvím odměny z realizovaných obchodů. 

Neváhejte nás kontaktovat